דירות יוקרה מעניינות בישראל

ספט 7, 2021 |

שוק הדירות בישראל נחשב כבר שנים למעין "בועה", אחת כזו שמקשה על משקיעים חדשים להכנס ולעיתים מדירה את הזוגות הצעירים שמחפשים אחר בית חדש. יחד עם זאת השוק הולך והופך ליותר מגוון בשנים האחרונות, כאשר ה"בועה" עליה אנו מדברים גרמה לבנייה של לא מעט מבנים יצירתיים ומיוחדים. אחד מהסקטורים לבנייה כזו אלו לא אחרים מאשר דירות היוקרה שצצו בשנים האחרונות בלא מעט אזורים בישראל. דירות היוקרה בישראל נחשבות למוצר די מבוקש, כאשר תוכלו לראות לא מעט משקיעים מרחבי העולם מגיעים דווקא אל ישראל על מנת למצוא דירות יוקרה בריביירה של המזרח התיכון. אז הכנו לכם הצצה של כמה מדירות היוקרה המעניינות ברחבי הארץ. 

דרום הארץ

את דירות היוקרה בדרום הארץ תוכלו למצוא בכמה אזורים, הראשון שביניהם הוא עומר שבדרום ומיתר. שם תוכלו למצוא וילות מפנקות המשתרעות על פני שטח של 200 מ"ר ועד 1000 מ"ר, כאשר באזור תוכלו למצוא לא מעט וילות מפנקות בגדלים של בין 140 מטרים ועד 400 מטרים. האיבזורים ברוב הבתים מפנקים כאשר תוכלו למצוא לא מעט דירות עם בריכה של מינימום 40 מטרים, יחד עם חדרי כושר, אולמות קולנוע ביתיים ואפילו סוויטות. ממוצע מחירי הדירות בעומר עומד כיום על כ 2.29 מיליון אך חשוב לזכור כי המחירים עלולים להשתנות בהתאם לאבזורים השונים בדירה. עוד מוקד של דירות יוקרה בדרום הארץ כמובן נמצא בעיר העונה לשם אילת, שם תוכלו למצוא מגוון דירות יוקרה בשכונות שחמון, יחד עם פרויקטים אדירים שנבנים בחודשים האחרונים וכוללים פנטהאוזים, קוטג'ים ודירות גן וגג מפנקות. אחד מהפרויקטים הבולטים בשכונה הוא לא אחר מפרויקט פארק ים בוטיק VIP של יוסי אברהמי, המספק דירות חמישה חדרים מפנקות ומעוצבות בחוש טעם גבוהה.

מרכז הארץ

כמובן שעל דירות היוקרה בתל אביב או דירות יוקרה של חברת בנייה אברהמי כולכם שמעתם, אבל האם על דירות היוקרה שמתחבאות בראשון לציון כבר שמעתם? אחת מהן ממוקמת ברחוב שדרות ציון. הדירה שבנויה על פני 600 מטרים נפרשת על פני מגרש בן 800 מטרים, כאשר תוכלו למצוא בדירה בריכה מפנקת בגודל של 60 מטרים, חדר כושר, חדר קולנוע, 5 אמבטיות, 4 מרפסות ו2 חניות. תוכלו להנות מדירת היוקרה המפוארת הזו בעלות של 13 מיליון שקלים חדשים. יש לומר שהבית שמעוצב בטוב טעם, מאובזר ברמות הגבוהות ביותר החל מחדר האמבט ועד לחדר המקלחת.

Posted in: הבלוג שלי

Comments are closed.